گزيده اخبار
برگزاری مراسم آیین امضای تفاهم نامه همکاری بین ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت جهادکشاورزی و ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور


مراسم امضای تفاهم نامه ستاد بازسازی عتبات عالیات وزارت جهاد کشاورزی و ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور، با حضور آیت الله عالمی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات ، چهارم تیرماه در دفتر نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی برگزار شد.

دراین تفاهم نامه بر مشارکت گسترده کارکنان و بهره برداران وزارت جهاد کشاورزی و جمع کثیری از خانواده ایثارگران و ارادتمندان حوزه اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، در راستای استفاده از تجارب و توان فنی مهندسی این وزارتخانه در اعتاب مقدسه توافق کردند.

در بند یک این تفاهم نامه آمده است: مشارکت ستاد بازسازی عتبات وزارت جهاد کشاورزی و ستاد بازسازی عتبات عالیات مرکز در راستای استفاده از توان فنی ، مهندسی و مدیریتی وزارت جهاد کشاورزی و شرکت های اقماری وابسته به آن وزارتخانه در پروژه های در دست اجرا و آتی ستاد بازسازی عتبات عالیات و اعتاب مقدسه است.

آیت الله عالمی نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی در نشست امضای‌ این سند همکاری ضمن تبریک عید سعید فطر به مسلمانان کشورهای اسلامی گفت: خداوند را شاکریم که می توانیم در این مهم نقشی داشته باشیم که برای آینده و نسل های آینده قدمی برداشته باشیم.

حسن پلارک رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات نیز با تبریک پیشاپیش عید سعید فطر به هموطنان ایران اسلامی گفت: فرصت خدمت به اهل بیت (ع) توفیقی الهی است که نصیب هر شخصی نمی شود و خداوند را شاکر و قدرشناسیم که این نعمت الهی به من و همکارانم تعلق گرفته است.

این تفاهم نامه شامل یک تفاهم نامه کلی و ۳ توافقنامه است که براساس آن ستاد بازسازی عتبات وزارت جهاد کشاورزی مشارکت در توسعه اعتبای مقدسه را با رقمی معادل ۱۳ میلیارد تومان برعهده می گیرد.

پروژه خاکبرداری از صحن عقیله بنی هاشم با رقم ۱۰ میلیارد تومان مهمترین بخش این توافقنامه است که هزینه آن به صورت تبرعی توسط کارکنان وزارت جهاد کشاورزی انجام می شود و همچنین اجرای پروژه نیز از سوی موسسات و شرکتهای این وزارتخانه انجام خواهد شد.

همچنین براساس این توافقنامه پروژه دربهای اصلی صحن فاطمه زهرا (س) در نجف با اعتبار ۲ میلیارد توامن از دیگر بخشهای این تفاهم نامه است.

براساس این گزارش، تامین اعتبارات ۱۰ لوستر از مجموع لوسترهای صحن فاطمه زهرا از سوی کارکنان وزارت جهاد کشاورزی تامین خواهد شد که این پروژه نیز ۸۰۰ میلیون تومان هزینه دارد.


عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
مهمان (portalguest)


Powered By Sigma ITID.