وزیر جهاد کشاورزی بر لزوم تسریع در رفع مشکلات بخش کشاورزی استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد
1397/04/07

وزیر جهاد کشاورزی بر لزوم تسریع در رسیدگی به درخواست های بهره برداران و رفع مشکلات بخش کشاورزی استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی،محمود حجتی در سفر یک روزه به سیستان و بلوچستان و در حاشیه مراسم افتتاحه همزمان 700 هکتار طرح آبیاری تحت فشار این استان در روستای دوربن شهرستان خاش با کشاورزان و بهره برداران دیدار و گفتگو کرد.

وی سپس خطاب به مدیران امور منابع طبیعی و امور اراضی استان، دستورات لازم را برای تسریع در رسیدگی به درخواست های بهره برداران و حل و فصل مشکلات بخش کشاورزی استان سیستان و بلوچستان به ویژه رفع مشکل اراضی تداخلی در چارچوب قوانین و مقررات صادر کرد.

وزیر جهاد کشاورزی تصریح کرد:در رسیدگی به امور بهره برداران باید به شرایط اقلیمی و مسایل و مشکلات هر منطقه توجه شود و ضمن رفع مشکلات آنان در چارچوب ظرفیت های قانونی،زمینه توسعه کسب و کار و تولید در محیط های روستایی و کشاورزی تسهیل گردد.

محمد نعیم امینی‌فرد رئیس مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان نیز در جمع کشاورزان و بهره برداران از رویکرد و دستورات وزیر جهاد کشاورزی برای پیگیری و تسریع در رسیدگی و حل و فصل مشکلات بخش کشاورزی استان و تسهیل امور کشاورزان و روستاییان،تقدیر و تشکر کرد.

تعداد مشاهده خبر194 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal